FANDOM

A FANDOM user
  Loading editor
 • Hey!

  Just a quick question

  is there ANY way to get premium characters? I REALLY want Sherri and Terri and Maude but they are not on the market, 

  Is there any way to get them?

  Thanks

  -Prabhav

    Loading editor
 • Thanks for adding the menu images for the act 4 items a few hours ago. I haven't been on the wiki much this week because I have been busy with my job lately and haven't really been adding much since a lot of the pages have already been created with most of the info on it anyway by other users.

    Loading editor
  • You're welcome. I've had less time for the wiki too. But I saw the low-res versions of these images, so I uploaded the hi-res ones. Many pages have been already created, but I'm afraid they still lack some info, infobox info, categories etc., there might be mistakes.

     Loading editor
  • Thanks for letting me know. I updated the prizes and new premiums a few days ago but its just the returning stuff that was in the store or mystery boxes that hasn't been done yet which isn't always a high priority.

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
 • what was wrong with my edit on the Game of Games 2019 Event page? it's the same format used for the templates at the bottom of each page.  it can get confusing for people who don't understand what the bold text signifies. i was eventually going to apply it to the rest of the multi-event pages for conformity.

    Loading editor
  • Yes, it's used for templates, not for event pages. Please, look for older events and keep their standards. Thanks.

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
 • User is vandalizing my page with profanity and slurs. Also has a shockingly terrible grasp on the English language.

  https://simpsonstappedout.fandom.com/wiki/Special:Contributions/Baguettebaguette

    Loading editor
 • Hi, 

  I accidentally mispelled Coach Pommelhorst's name as "Pommelhorse" and wasn't aware that you can rename pages, so I made another one. Could you please delete the other page?

    Loading editor
 • Special:Diff/225727

  Wow, never saw that edit until now...

    Loading editor
 • hey can you fix the updates link? i tried correcting it but it keeps saying 2018. thanks

    Loading editor
 • Do you know how to extract character expressions from the game? I want to get pictures of Shelbyville Manhattan looking shocked and angry for his quest line "The Manhattan Project", but I don't know how to get the pictures.

    Loading editor
 • Existuje zde na této wikia nějaký návod jak nejrychleji a nejlépe získatdonuty  (bez plateb za real-money)?

    Loading editor
  • 93.89.107.50 wrote:
   Existuje zde na této wikia nějaký návod jak nejrychleji a nejlépe získatdonuty  (bez plateb za real-money).
   Mohl byste prosím jako moderátor diskusí skrýt mou IP adresu? Děkuji
     Loading editor
  • Koblihy se dají vydělat různými způsoby. Jednak dosahováním nových úrovní (což se dá urychlit pomocí XP Collideru. Zisk koblih z nových úrovní je ale poměrně malý.

   Vydatnější zisky jsou u systému denních výzev, kdy každý den za splnění úkolu můžete dostat jednu, tři nebo i šest koblih (nebo taky "jenom" peníze, ale jednou denně máte taky možnost nabídnutou výzvu odmítnout a za ni se objeví jiná náhrada, který by už třeba mohla nabídnou místo peněz koblihy - nebo taky ne). Navíc i po dosažení určitého počtu splněných denních výzev (pěti, deseti nebo patnácti) hra nabídne ještě jako bonusovou odměnu buď 3, 6, nebo 10 koblih (anebo taky Mystery Box).

   Kromě těchto dvou způsobů se dají koblihy získat i jinak. Třeba když Homer a Lisa uklízí Debris, ale tam je ta pravděpodobnost dost malá. Podobně v Krustylandu je minihra Sideshow You, kterou se obvykle dají vyhrávat Krustyland Tickets, ale vzácně (s 1% pravděpodobností) se dá vyhrát i 5 koblih. A k tomu, než se podaří postavit stánek Sideshow You, vede ne úplně krátká cesta.

   Asi ještě delší cesta vede k jiné minihře: Where's Maggie? Je na konci velmi dlouhého questu The End of the Beginning, který se spouští od 26 levelu, ale může to být ve výsledku poměrně pravidelný zdroj koblih. Jednou za 16 hodin se dá tahle minihra spustit, čili zhruba jednou denně. Po třech odehráních (a obvykle tedy i třech dnech) se pak dostanete k loterii, ve které můžete vyhrát 1, 2, nebo 3 koblihy. Když se nelíbí výhra (třeba jenom 1 kobliha), za 150 000 peněz můžete dostat šanci na nový výběr, za dalších 150 000 ještě třetí šanci, což znamená, že při dostatečných příjmech peněz už pak máte jistotu, že jednou za 3 dny dostanete 3 koblihy (nebo dokud se ještě peněz nedostává, holt se smíříte se 2 nebo 1 koblihou za 3 dny).

   A další možností je Monorail. K němu vede taky poměrně dlouhá cesta, která začíná u Springfield Dump, přes quest A Rail of One City a stavbu Rail Yard. Pak můžete dál sbírat a recyklovat odpad a ke každému druhému náklaďáku s kolejnicemi dostanete navíc i 5 koblih.

   Pokud se zapojíte do hraní eventů, v případě těch velkých, které bývají rozdělené do více dějství a trvají déle, se běžné denní výzvy nahrazují zvláštními úkoly, z kterých nedostáváte peníze a koblihy, ale zvláštní dočasnou měnu, ovšem bonusové odměny se sbírají dál v podobě koblih. Navíc v každém dějství, po dokončení hlavního questu obvykle následuje sběr oné dočasné měny s odměnami podobnými jako při Where's Maggie? Např. v aktuálním 2. dějství nyní probíhajícího halloweenského eventu se po dokončení questu Ruff Welcome spustí miniquest Whatever, Werewolves spočívající v nasbírání 25 tisíc kusů srsti, po kterých se spustí loterie, z níž se dá vyhrát 1, 2, nebo 3 koblihy. A tento miniquest se pak spouští znovu a znovu až do konce 2. dějství. Mám ale pocit, že je to nastavené tak, že během hry jen tak tak dokončíte hlavní quest, takže šance na zisk těchto koblih není moc velká. Vlastně myslím, že nespustit event a ponechat si základní podobu denních výzev s možností získat z nich koblihy, může přinášet větší zisk koblih. Jenže holt člověk přijde o všechnu tu zábavu z eventu.

   Tak to je asi tak základ. Že by byl někde návod po jednotlivých krocích, co přesně udělat k nejefektivnější "těžbě" koblih, o tom nevím. Někde v diskusi jsem už zaznamenal stručnější návod podobný tomu mému, ale protože se mi teď nepodařilo dohledat, kde jsem to viděl, sepsal jsem to vlastními slovy.

   P. S. Systém identifikuje uživatele buď podle uživatelského jména (jsou-li registrovaní), nebo podle IP adresy. Registrací a používáním uživatelského účtu se lze vyhnout identifikaci podle IP adresy (a jejímu zobrazování).

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
 • You posted an image on the page Moe’s Ark 2018 Event. The picture shows the player received the African tree resort, Kitenge, and 300 donuts for free. All because they came back to play after a long time?

    Loading editor
Give Kudos to this message
You've given this message Kudos!
See who gave Kudos to this message
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.